6o Σπουδαστικό Πανόραμα 2015 - Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας

Μετάβαση στο περιεχόμενο

6o Σπουδαστικό Πανόραμα 2015

     

Κινηματογραφικά Αφιερώματα 2015

6ο Σπουδαστικό Πανόραμα 2015

Βρείτε πληροφορίες για το Δημοτικό Ωδείο Δράμας  
6ο Σπουδαστικό Πανόραμα

Δημοτικό Ωδείο 
Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου
13:00 - 17:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Live the moment”Γεώργιος Ζιώγας
9'
“LSD” Θωμάς Αντωνάτος
7'
“Distress call”
Άγγελος Μπάλλας
19'
“Στη σκιά της τρυφερότητας”
Ερμόφιλος-Αλκιβιάδης Παπαδόπουλος4'
“Ταξίδι με παράξενους φίλους”
Κωνσταντίνος Στάθης
21'
“Cat_ atonic days”
Αλέξανδρος Καντόρος                        
18'
“Reflect ”
Matteo Pizzocaro
5'
“Testudo”
Ελένη Χρυσομάλλη
11'
“Μια από αυτές τις νύχτες”
Έλενα Κοντέλα                                   
7'
“Πρόσεχε τι εύχεσαι ”
Βασίλης Καπνής
16'
“Τοπία σιωπής ”
Δώρα Θεοφιλοπούλου
14'
“Pacino's way ”
Χάρης Παντελιδάκης
18'
“Εκάβη”
Μιχαήλ Μιχαλάκος
8'
“Ο Θεός εγκαταλείπει τον Αντώνιο”
Παναγιώτης Στεργιανός
9'
“Κασκανίκα”
Αποστόλης Αργατζόπουλος               
40'
“Πορτραίτο”Ανδρέας Καλαπόδης9'
6ο Σπουδαστικό Πανόραμα

Δημοτικό Ωδείο 
Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου
13:00 - 17:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“e-Social”
Ναταλία Λαμπροπούλου
15'
“Δυστυχώς...ήλιος. ”
Ρεβέκκα Ζαφείρη
6'
“Λουλούδι στα χείλη ”
Ήρα Δράκου 
15'
“Ο Δρόμος” 
Δημήτρης Σούκος
8'
“Latent”Λευτέρης Παρασύρης
12'
“Εφιάλτης”
Βασίλειος Μπαμιατζής
4'
“AfterΆδικο”
Παναγιώτης Ποντικίδης
8'
“When I’m 64”Μιχάλης Βαζίκας  
3'
“Βιετνάμ”
Μαριάνθη Παλαμάρη
10'
“Είσαι μόνος…”
Νικόλαος Στουρνάρας
20'
“Έξω από το μπλε” 
Νικόλαος Παπανικολάου-Χατζέας     
8'
“Κορίτσι στη ντουλάπα”
Αθηνά Χατζηδάκη
5'
“Κρίνος”
Κωνσταντίνος Τσιόδουλος
6'
“Μπες στη θέση μου”
Χριστίνα Αγγελάκη
2'
“Παγιδευμένοι”
Ηλίας Δασκαλόπουλος
13'
“Παραφυσικό”
Λάμπρος Βαμβακάς
11'
“Tο σάντουιτς”
Θωμάς Βύζας
Κώστας Βόλκος
1'
“Τέσσερα τέταρτα”
Ειρήνη Χατζηκυριακίδου
Ελευθερία Κοσμά
20'
“The last page”
Άρης Παϊζάνος-Μαυράκης
7'
“Nyotaimori”
Κατερίνα Χατζηδημητρίου
3'
“Στην πορεία”
Φίλιππος Κρέκας
6'
“Σαρκοβόρος”Δημήτριος Βαβάτσης27'
6ο Σπουδαστικό Πανόραμα

Δημοτικό Ωδείο 
Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου
13:00 - 17:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“I will”
Ελένη Τωμαδάκη
16'
“Heavy cross”
Δημήτρης Τρανός 
17'
“Μια ανάσα ”
Κωστής Λεβέντης
5'
“Βυθός”
Τάσος Καρύδης 
8'
“Μύες ”
Κωνσταντίνος Ξενάκης
6'
“Ο γιος της μάνας”
Γκρατσιέλα Ρούσσου 
5'
“One size ”
Έλλη Κατσαούνη
3'
“Short cut”
Ορέστης Τσιτουρής
Σαββίνα Λιάκη
4'
“Το σμερδάκι ”
Αντιγόνη Μητσιμπούνα Δαβάκη
20'
“GoogleIt”
Μιχάλης Φελάνης
2'
“Η Μαρμάγκα”
Ξενοφών Τσούμας
22'
“Θα περάσετε απέναντι;”
Cineφιλοι
28'
“Σου 'φερα δώρο”
Νεκτάριος-Παναγιώτης Μπουτεράκος
19'
“The message”
Λευτέρης Μάγγος
3'
“Το σύστημα των καρεκλών” 
Αναστασία Παλισίδου
16'
“Austerity”
Ρένος Γάβρης
15'
“Διανυκτερεύον”
Βαχάγκν Καραπετιάν
10'
Πατήστε πάνω στο εικονίδιο για να κατεβάσετε το ημερήσιο Πρόγραμμα Προβολών    
Χορηγοί


Επιστροφή στο περιεχόμενο