38ο Εθνικό Φεστιβάλ - Διαγωνιστικό - Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας

Μετάβαση στο περιεχόμενο

38ο Εθνικό Φεστιβάλ - Διαγωνιστικό

     

38ο Εθνικό Φεστιβάλ - Διαγωνιστικό

Βρείτε πληροφορίες για τον Κινηματογράφο "Ολύμπια"  

Κινηματογράφος «Ολύμπια» 
Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου
22:00 - 00:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Για πάντα”
Νίκος Μανδαράκας 
25'
“Inner land ”
Βίβιαν Παπαγεωργίου
18'
“To όνειρο κάθε αρχιτέκτονα”
Γρηγόρης Οικονομίδης
16'
“Εθνοφοβία”
Γιάννης Ζιόγκας
16'
“Pacino's way”Χάρης Παντελιδάκης
18'
“The bust”
Μιχάλης Δημητρίου
6'
“Έκδυσις”
Φαίδρα Τσολινα
17'
Κινηματογράφος «Ολύμπια»
Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου
22:00 - 00:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Postheimat”
Ιωάννα Κρυωνά
23'
“Εικόνα”
Λάμπρος Γεωργόπουλος
11'
“Οι παλαιστές” 
Κώστας Σταματόπουλος
Σήφης Στάμου
11'
“EX”
Μιχάλης Χαπέσιης 
3'
“Firefly”
Γεώργιος Σουμελίδης
13'
“Στέγνα”
Κωνσταντίνος Γιαννακόπουλος
10'
“Ανάδρομος”
Βασίλειος Κεκάτος
14'
“Dream toy”
Χρήστος Χουλιάρας
13'
“4 Μαρτίου”
Δημήτρης Νάκος
15'
“Κατηφόρα”
Στέλιος Καμμίτσης
13'
Κινηματογράφος «Ολύμπια»
Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου
20:00 - 22:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Αγαπημένη πόλη”
Σταύρος Παρχαρίδης
17'
“Joanna”
Παναγιώτης Φαφούτης
9'
“Πωγωνίσκος”
Θανάσης Νεοφώτιστος
11'
“Βυθός”
Τάσος Καρύδης
8'
“Ανάμεσα στο μαύρο και το άσπρο”
Σωκράτης Αλαφούζος
15'
“Ναρκίσσα”
Ανδρέας Ιγνατίου
Josh Maddox
7'
“ΑΛ”
Αλέξης Κουάντας
12'
“PROSOPON”
Θωμάς Θωμά
5'
“Χωρίς γάλα”
Θοδωρής Βουρνάς
18'
Κινηματογράφος «Ολύμπια»
Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου
22:00 - 00:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Simon says”
Νίκος Τσεμπερόπουλος
13'
“Rue du cinema” 
Νίκος Θεοδοσίου
15'
“Μπούμερανγκ”
Χρίστος Νικολάου
16'
“Bookless”
Βασίλης Γουδέλης 
10'
“Oliloves”
Άκης Μελάχρης
Γιώργος Μελισσαρόπουλος
12'
“Ο σπόρος”
Ιφιγένεια Κοτσώνη
15'
“Blue train”
Μανώλης Μαυρής
15'
“Σύκο”
Νικόλας Κολοβός
13'
Κινηματογράφος «Ολύμπια»
Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου
22:00 - 00:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτηςΔιάρκεια
“Euroman”
Γαβριήλ Τζάφκας
22'
“Παλίρροιες - Το παραμύθι της θάλασσας”Σταυριάννα Λίτσα
11'
“Μύες”
Κωνσταντίνος Ξενάκης
6'
“Woman”
Κωνσταντίνος Χαλιάσας
15'
“Βερίκοκα”
Σπύρος Σιάκας 
6'
“L'atente”
Στράτος Γαβριηλίδης
8'
“Ψωμί και ελιές”
Alexander Jaschik
Ιορδάνης Ορφανίδης
29'
Πατήστε πάνω στο εικονίδιο για να κατεβάσετε το ημερήσιο Πρόγραμμα Προβολών    
Χορηγοί


Επιστροφή στο περιεχόμενο