4o Βαλκανικό Πανόραμα - Βαλκανικό Σπουδαστικό Πανόραμα - Φεστιβάλ Ταινιών Μικρού Μήκους Δράμας

Μετάβαση στο περιεχόμενο

4o Βαλκανικό Πανόραμα - Βαλκανικό Σπουδαστικό Πανόραμα

Κινηματογραφικά Αφιερώματα > 4o Βαλκανικό Πανόραμα

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ – ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

Βρείτε πληροφορίες για τον Κινηματογράφο "Ολύμπια"

Βρείτε πληροφορίες για το Δημοτικό Ωδείο Δράμας

Δημοτικό Ωδείο Δράμας
Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου 2018
12:00 - 14:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτης
Χώρα
Διάρκεια
Πληροφορίες Ταινίας, Σκηνοθέτης, Συντελεστές, Trailer
Narcis και  Fifi
Serban Racoviteanu
Ρουμανία
27'
“Η Γυναίκα”
Diana Monova
Βουλγαρία
5'
“Σε ποιόν να μιλήσω”
Ardian Arrëza
Αλβανία
9'
“Η συνάντηση”
Samo Bihar, Filip Bihar, Antonella D'Amico, Miha Oven, Anja Zadnik
Σλοβενία
3'
“Τα πάνω κάτω”
Filip Zadro
Κροατία
13'
“Αγοραστές ελπίδας”
Tossan Ramar
Βουλγαρία
20'
“Μία από αυτούς”
Sandra Jovanovska
 
Helene Thümmel
Σλοβενία
7'
“Το νησί”
Tea Nucak
Κροατία
5'
“Πολυέλαιος”
Αντώνης Γλαρός
Ελλάδα
10'
Δημοτικό Ωδείο Δράμας
Τρίτη 18 Σεπτεμβρίου 2018
12:00 - 14:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτης
Χώρα
Διάρκεια
Πληροφορίες Ταινίας, Σκηνοθέτης, Συντελεστές, Trailer
Πείνα
Tamara Todorović
Σερβία
15'
“Σιωπή”
Jovana Avramović
Σερβία
11'
“Για αυτά που μεγάλωσα”
Milena Grujić
Σερβία
11'
“Η Θηλιά”
Matija Gluscevic
Σερβία
19'
“Μια χούφτα πέτρες”
Stefan Ivancic
Σερβία
14'
Δημοτικό Ωδείο Δράμας
Τετάρτη 19 Σεπτεμβρίου 2018
12:00 - 14:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτης
Χώρα
Διάρκεια
Πληροφορίες Ταινίας, Σκηνοθέτης, Συντελεστές, Trailer
“Διάλυση”
Alex Mironescu
Ρουμανία
11'
“Catican”
Mery Gobec, Asja Trost
 
Inês Sampaio
Σλοβενία
2'
“Η φάμπρικα”
Αλέξανδρος Σικαλιάς
Ελλάδα
20'
“Δοκιμασία”
Boya Harizanova
Βουλγαρία
28'
“Βόρειος ύμνος”
Tin Žanić
Κροατία, Ηνωμένο Βασίλειο
12'
“Η τσάντα”
Rigers Plaka
 
Leutrim Voka
Αλβανία
10'
Δημοτικό Ωδείο Δράμας
Πέμπτη 20 Σεπτεμβρίου 2018
12:00 - 14:00
ΤίτλοςΣκηνοθέτης
Χώρα
Διάρκεια
Πληροφορίες Ταινίας, Σκηνοθέτης, Συντελεστές, Trailer
“Marica”
Judita Gamulin
Κροατία
18'
“Open up”
Katia Kornilova
Ελλάδα
15'
“Κτητικές αντωνυμίες”
Vida Habjanič
Σλοβενία
7'
“Μην το ψάχνεις”
Elena Toncheva
Βουλγαρία
12'
“Στο γυμναστήριο”
Batikan Karabacak
Τουρκία
13'
“Το τέρας”
Andreea Lăcătuș
Ρουμανία
17'


Χορηγοί - Υποστηρικτές
 


























Επιστροφή στο περιεχόμενο