ΤΡΙΑΝΟΝ

 

Παρασκευή 29/10/2004

Jameson Film Award 

Ώρα Έναρξης 19.00

 

         Κόκκινος βάλτος                           12'                        Mud Red

         Paolo Ameli                                                                  Paolo Ameli

         Ιταλία                                                                          Italy

 

         Η φανταστική νύχτα                       19'                        Das Fantastiche Nacht

         United Blaireaux                                                           United Blaireaux

         Βέλγιο                                                                         Belgium

 

         Ονόματα και αριθμοί                     25'                        Names and Numbers

         Inês Oliveira                                                                 Inês Oliveira

         Πορτογαλία                                                                 Portugal

 

         Εγώ, ο εαυτός μου και το σύμπαν 14'                        Μe Myself and the universe

         Hajo Schomerus                                                           Hajo Schomerus

         Γερμανία                                                                     Germany

 

         Πλήρης κύκλος                              14'                        Full Circle

         Simon Fitzmaurice                                                        Simon Fitzmaurice

         Ιρλανδία                                                                      Ireland

 

 

Παρασκευή 29/10/2004

Βραβεία

Ώρα Έναρξης 21.00

 

         Χωρίς τίτλο                                    12'                        Untitled

         Ευθύμης Παππάς                                                        Efthimis Pappas

 

         Ο λυτρωτής μου                            15'                        My Redeemer

         Αθανάσιος Καρανικόλας                                            Athanasios Karanikolas

 

         Φευγαλέα χαμόγελα                       15'                        Furtive Smiles

         Δημήτρης Κανελλόπουλος                                         Dimitris Kanelopoulos

 

         Αγνά Νιάτα                                    15'                        Pure Youth

         Έκτορας Λυγίζος                                                        Ektoras Ligizos

        

         Πιλάλα                                           15'                        Pilala

         Θεόδωρος Παπαδουλάκης                                         Theodoros Papadoulakis

 

         Ευαίσθητα σημεία                          6'                         Tender

         Αργύρης Παπαδημητρόπουλος                                   Argiris Papadimitropoulos

 

         Χρόνος                                           3'                         Chronos

         Ιωακείμ Μυλωνάς                                                      Ioakim Milonas

 

         Μόνα Λίζα                                     14'                        Mona Liza

         Σωτήρης Δουνούκος                                                   Sotiris Dounoukos

 

 

Παρασκευή 29/10/2004

Βραβεία

Ώρα Έναρξης 23.00

 

         Ίριδες                                             13'                        Seeing Iris

         Αμαλία Γιαννίκου                                                       Amalia Giannikou

 

         Non - People                                  22'                        Non – People

         Έλενα Καραθανάση                                                    Elena Karathanasi

 

         Ο κούκος                                       14'                        The cuckoo clock

         Νίκος Βουτενιώτης                                                     Nikos Vouteniotis

 

         Μια μικρή ευκαιρία                        22'                        A little chance

         Ευτέρπη Χαραλαμπίδη                                                Efterpi Charalabidi

 

         Παππούς & Γιαγιά                          18'                        Wilderness within

         Βαγγέλης Μαδεράκης                                                 Vangelis Maderakis

 

 

Σάββατο 30/10/2004

Έλληνες του Κόσμου

Ώρα Έναρξης 19.00

 

         Μόνα Λίζα                                     14'                        Mona Liza

         Σωτήρης Δουνούκος                                                   Sotiris Dounoukos

 

         Σαν ψίθυρος                                   13'                        Like whispers

         Ελίνα Φέσσα                                                               Elina Fessa

 

         Ίριδες                                             13'                        Seeing Iris

         Αμαλία Γιαννίκου                                                       Amalia Giannikou

 

         Ο γείτονας                                       4'                         The Neighbour

         Στάθης Αθανασίου                                                      Stathis Athanasiou

 

         Non - People                                  22'                        Non - People

         Έλενα Καραθανάση                                                    Elena Karathanasi

 

 

Σάββατο  30/10/2004

Διαγωνιστικό

Ώρα Έναρξης 21.00

 

         Κυριακή εννιά με εννιά                  15'                        Sunday from nine to nine

         Ιρίνα Μπόϊκο                                                               Irina Boiko

 

         0 + (Μηδέν Θετικό)                       25'                        0+ (Zero Positive)

         Άρης Μπαφαλούκας                                                   Aris Bafaloukas

 

         Ο Ντίνος o θυρωρός                      15'                        Dinos the janitor

         Κατερίνα Βυσσούλη                                                   Katerina Vyssouli

 

         Αναστασία                                      12'                        Anastasia

         Δημήτρης Αποστόλου                                                 Dimitris Apostolou

 

         Μπλάκ Αμούρ                                18'                        Black Love

         Βασίλης Γιάτσης                                                         Vassilis Yiatsis

 

         Στη σιωπή ακούγονται όλα            20'                        The sound beyond silence

         Σωκράτης Σπανός                                                       Socratis Spanos

 

 

Σάββατο  30/10/2004

Μυθοπλασία

Ώρα Έναρξης 23.00

 

         Εν Λευκώ                                       23'                        White light

         Θανάσης Σαράντος                                                     Thanassis Sarantos

 

         Φευγαλέα χαμόγελα                       15'                        Furtive Smiles

         Δημήτρης Κανελλόπουλος                                         Dimitris Kanelopoulos

 

         Το σόλο                                          14'                        The solo

         Στέφανος Ποταμιάνος                                                 Stefanos Potamianos

 

         Τόσο κοντά… . μακριά μου           15'                        So close yet far from me

         Λυδία Κώνστα                                                            Lydia Konsta

 

         Μην πυροβολείς!                           15'                        Don't shoot!

         Κωνσταντίνος Μπλάθρας                                           Konstantinos Blathras

 

         Παππούς & Γιαγιά                          18'                        Wilderness within

         Βαγγέλης Μαδεράκης                                                 Vangelis Maderakis

 

 

Κυριακή 31/10/2004

Ντοκιμαντέρ - Έλληνες του Κόσμου

Ώρα Έναρξης 19.00

 

         Ματωμένη γη ή  Χωρίς σχόλιο       9'                         Bloodstrained Land or No comment

         Βασίλης Στογιάννης                                                    Vassilis Stoyiannis

 

         Ο Ξένος (Όνειρο ή  Πραγματικότητα;)13'                  The Stranger (Dream or Reality?)

         Κίμων Τσακίρης                                                         Kimon Tsakiris

 

         Ο λυτρωτής μου                            15'                        My Redeemer

         Αθανάσιος Καρανικόλας                                            Athanasios Karanikolas

 

         Χρόνος                                            3'                         Chronos

         Ιωακείμ Μυλωνάς                                                      Ioakim Milonas

 

         Σαν σκιά στο σκοτάδι                    14'                        Like a shadow in the dark

         Πάνος Ράπτης                                                             Panos Raptis

 

         Φαντασιώσεις                                11'                        Fantasmes

         Νίκος Καίσαρης                                                         Nikos Kessaris

 

         Σκιά                                                10'                        Shadow

         Παναγιώτης Σιμόπουλος                                             Panagiotis Simopoulos

 

         Μια μικρή ευκαιρία                        22'                        A little chance

         Ευτέρπη Χαραλαμπίδη                                                Efterpi Charalabidi

 

 

Κυριακή 31/10/2004

Μυθοπλασία

Ώρα Έναρξης 21.00

 

         Η Σιωπή                                         16'                        The silence

         Στέλιος Πολυχρονάκης                                               Stelios Polihronakis

 

         Cheap Dayz                                    16'                        Cheap Dayz

         Βασίλης Κεχαγιάς                                                       Vassilis Kehayias

 

         Ο κούκος                                       14'                        The cuckoo clock

         Νίκος Βουτενιώτης                                                     Nikos Vouteniotis

 

         Πορεία                                            15'                        Course

         Σταύρος Παρχαρίδης                                                  Stavros Parxaridis

 

         Η απόλυτη στιγμή                          13'                        The absolute moment

         Λουίζος Ασλανίδης                                                    Louizos  Aslanidis

 

         My Dad                                           4'                         My Dad

         Γεωργία - Ζίνα Παπαδοπούλου                                  Geogia - Zina Papadopoulou

 

         12 Μαΐου                                         4'                         May 12

         Χριστίνα Χριστοφή                                                     Christina Christofi

 

         Μερσεντές                                     22'                        Mercedes

         Σίμος Κορεξενίδης                                                     Simos Korexenidis

 

 

Κυριακή  31/10/2004

Μυθοπλασία

Ώρα Έναρξης 23.00

 

         Αγνά Νιάτα                                    15'                        Pure Youth

         Έκτορας Λυγίζος                                                        Ektoras Ligizos

 

         Φύλακας άγγελος                           15'                        Guardian Angelo

         Δημήτρης Μπαβέλλας                                                Dimitris Bavelas

 

         Καφέ θα πίνεις όταν μεγαλώσεις  16'                        Coffee times 3

         Γιάννης  Κολιός                                                          Yiannis Kolios

 

         Kony                                               17'                        Kony

         Κωνσταντίνος Πιλάβιος                                              Konstantinos Pilavios

 

         Overground - Τρύπα 2                    11'                        Overground -The hole 2

         Ιορδάνης Ανανιάδης                                                   Jordan Ananiadis

 

         Παιχνίδι για δυο                             15'                        Sharing toy

         Νίκος Καλλαράς                                                         Nikos Kalaras

 

         Ευαίσθητα σημεία                           6'                         Tender

         Αργύρης Παπαδημητρόπουλος                                   Argiris Papadimitropoulos

 

         Πιλάλα                                           15'                        Pilala

         Θεόδωρος Παπαδουλάκης                                         Theodoros Papadoulakis

 

 

Δευτέρα 1/11/2004

Αφιέρωμα:  Βρετανικές Ταινίες Μικρού Μήκους

Οι καλύτερες μικρού μήκους Κινούμενα Σχέδια (78)

Ώρα Έναρξης 17.00

 

         Divine                                              12'                        Divine

         Angela m. Murray                                                         Angela m. Murray

 

         Συμμορία                                       15'                        Rank

         David Yates                                                                 David Yates

 

         Υπηρέτης                                       12'                        Domestic

         Suzi Ewing                                                                    Suzi Ewing

 

         Για λίγο μουστάκι                          10'                        Little clumps of hair

         Jim Hosking                                                                  Jim Hosking

 

         A Function at the junction                12'                        A Function at the junction

         Justin McArdle                                                             Justin McArdle

 

         Έρευνα                                            5'                         Survey

         Joe King                                                                       Joe King

 

         Ο μπαμπάς πέθανε                          7'                         Dad's dead

         Chris Shepherd                                                             Chris Shepherd

 

         Το τυρί σε κάνει να ονειρεύεσαι     5'                         Cheese makes you dream

         Kara Miller                                                                   Kara Miller

 

 

Δευτέρα 1/11/2004

Αφιέρωμα:  Βρετανικές Ταινίες Μικρού Μήκους

Οι καλύτερες μικρού μήκους Κινούμενα Σχέδια

Ώρα Έναρξης 19.00

 

         Την αυγή                                        12'                        At dawning

         Martin Jones                                                                 Martin Jones

 

         Φλιπαρισμένος                                9'                         Flipped

         Phil Traill                                                                      Phil Traill

 

         Σ'αγαπώ Τζον Γουέιν                     10'                        Je t'aime John Wayne

         Toby Marc Donald                                                       Toby Marc Donald

 

         Sap                                                  8'                         Sap

         Hyum-Joo Kim                                                             Hyum-Joo Kim

 

         Η τελευταία ρούμπα στο Rockdale   10'                      Last rumba in Rockdale

         John Chorlton                                                               John Chorlton 

 

         Ρολάροντας                                     4'                         Rocking and Rollin 

         Richard Jack                                                                Richard Jack

         Daniel Greaves                                                             Daniel Greaves

 

         Η τυχερή κούκλα                            4'                         The lucky dip

         Emily Skinner                                                               Emily Skinner

 

         Εσπρέσσο για γάμο                         6'                         Wedding Espresso

         Sandra Ensdy                                                               Sandra Ensdy

 

Βραβευμένες Ταινίες Βρετανικού Συμβουλίου  3 in 3

 

         Ρυάκια                                             3'                         Streams

         Ivan Salfa                                                                     Ivan Salfa

 

         All the time in the world                    3'                         All the time in the world

         Αλέξης  Ιωάννου                                                         Alexis Ioannou

 

         Χωρίς ίχνος                                     3'                         Without trace

         Ευάγγελος Πουλίνας                                                   Evagelos Poulinas

 

         Thinking wild                                    3'                         Thinking wild

         Σπύρος Κατραμίδης                                                    Spiros Katramidis

         Αλέξανδρος Τζανέτος                                                 Alexandros Tzanetos

 

 

Δευτέρα 1/11/2004

Αφιέρωμα:  Βρετανικές Ταινίες Μικρού Μήκους

Ελεύθερος  Κινηματογράφος

Ώρα Έναρξης 21.00

 

         Κάθε μέρα εκτός Χριστουγέννων 40'                        Every day except Christmas

         Lindsay Anderson                                                         Lindsay Anderson

 

         Μαμά μην επιτρέπεις                     22'                        Momma don't allow

         Karel Reisz                                                                   Karel Reisz

         Tony Richardson                                                          Tony Richardson

 

         Ωραίος Καιρός                               17'                        Nice Time

         Clayde Goretta                                                             Clayde Goretta

         Alain Tanner                                                                 Alain Tanner

 

         Χώρα ονείρων                                12'                        O Dreamland

         Lindsay Anderson                                                         Lindsay Anderson

 

 

Δευτέρα 1/11/2004

Αφιέρωμα:  Βρετανικές Ταινίες Μικρού Μήκους

Πριν γίνουν διάσημοι

Ώρα Έναρξης 23.00

 

         Ο κλέφτης προβάτων                     25'                        The sheep thief

         Asif Kapadia                                                                Asif Kapadia

 

         Ο Βενζινοπώλης                            15'                        Gasman

         Lynne Ramsay                                                              Lynne Ramsay

 

         Ψυγείο                                            20'                        Fridge

         Peter Mullan                                                                 Peter Mullan

 

         Η λιακάδα της Καλιφόρνιας          20'                        California Sunshine

         David Mackenzie                                                          David Mackenzie

 

         Οχτώ                                              13'                        Eight

         Stephen Daldry                                                             Stephen Daldry

 

 

Τρίτη  2/11/2004

Πληροφοριακό

Ωρα Έναρξης  19.00

 

         Σηψαιμία                                        13'                        Social dinner

         Έκτορας Αγαθοκλέους                                               Ektoras Agathokleous

 

         Α-Τελεία                                        25'                        Im-Perfection

         Αλέξανδρος Λεονταρίτης                                           Alexandros Leontaritis

 

         Η Καλύτερη μας ώρα                    12'                        Our finest hour

         Πανίκος Paul Tschersich                                              Panikos Paul Tschersich

 

         Απώλεια                                         19'                        Loss

         Κωνσταντίνος Τοπάλης                                              Konstantinos Topalis

 

         Ο κύκλος της ζωής                        19'                        The circle  of life

         Χρυστάλλα Αυγουστή                                                Christalla Aygousti

 

         Στο φάρο                                        14'                        To the lighthouse

         Σταύρος Νικολάου                                                      Stavros Nikolaou

 

         Τσατ                                               15'                        Chat

         Νικόλαος Φουσέκης                                                   Nikos Fousekis

 

         Φανταξιά                                        10'                        Fantasia

         Κωνσταντίνος Κατράκης                                            Konstantinos Katrakis

 

         Μουσακάς                                      15'                        Mousakas

         Αντώνης Ιωαννίδης                                                     Antonis Ioannidis

 

         Φοίβη                                             15'                        Phoebe

         Αλέξανδρος Ησαΐας                                                    Alexandros Isaias

 

 

Τρίτη 2/11/2004

Σπουδαστικό

Ώρα Έναρξης 22.00

 

         Παρανία                                           9'                         Parania

         Δημήτρης Κουλελής                                                   Dimitris Koulelis

 

         Νυχτερινή βάρδια                           8'                         Night shift

         Στυλιανή Συλιγνάκη                                                    Stiliani Silignaki

 

         Χωρίς τίτλο                                    12'                        Untitled

         Ευθύμης Παππάς                                                        Efthimis Pappas

 

         Χρόνια πολλά                                 14'                        Happy Birthday

         Στέλιος Χρηστάκης                                                     Stelios Christakis

 

         Chez Lucien                                     5'                         Chez Lucien

         Κατερίνα Μπαρμπατσάλου                                         Katerina Barbatsalou

 

         Αντιστρόφως ανάλογα                    6'                         Enigma

         Φίλιππος Αγιομυργιανάκης                                         Filippos Agiomirgianakis

 

         Ισορροπία;                                      11'                        Balance?

         Ηλιάνα Μπούσμπουρα                                                Iliana Bousboura

 

         Κυριακάτικες διαδρομές                9'                         Sunday trips

         Ελίνα Ψύκου                                                               Elina Psikou

 

         Όπως κι εγώ                                   6'                         Just like me

         Ιωσηφίνα Μαρκαριάν                                                  Iosifina Markarian

 

         Στη παγίδα του χρόνου                    6'                         Timetrap

         Θόδωρος Βένερης                                                      Thodoros Veneris

 

         Mr. X                                               6'                         Mr. X

         Γιάννης Κολόζης                                                        Yiannis Kolozis

 

         Το δώρο                                          7'                         The birthday present

         Θανάσης Φωτόπουλος                                                Thanasis Fotopoulos

 

 

Τετάρτη  3/11/2004

Μυθοπλασία

Ώρα Έναρξης 17.00

 

         Αγνά Νιάτα                                    15'                        Pure Youth

         Έκτορας Λυγίζος                                                        Ektoras Ligizos

 

         Φύλακας άγγελος                           15'                        Guardian Angelo

         Δημήτρης Μπαβέλλας                                                Dimitris Bavelas

 

         Καφέ θα πίνεις όταν μεγαλώσεις  16'                        Coffee times 3

         Γιάννης  Κολιός                                                          Yiannis Kolios

 

         Kony                                               17'                        Kony

         Κωνσταντίνος Πιλάβιος                                              Konstantinos Pilavios

 

         Overground - Τρύπα 2                    11'                        Overground -The hole 2

         Ιορδάνης Ανανιάδης                                                   Jordan Ananiadis

 

         Παιχνίδι για δυο                             15'                        Sharing toy

         Νίκος Καλλαράς                                                         Nikos Kalaras

 

         Ευαίσθητα σημεία                           6'                         Tender

         Αργύρης Παπαδημητρόπουλος                                   Argiris Papadimitropoulos

 

         Πιλάλα                                           15'                        Pilala

         Θεόδωρος Παπαδουλάκης                                         Theodoros Papadoulakis

 

 

Τετάρτη  3/11/2004

Μυθοπλασία

Ώρα Έναρξης 19.00

 

         Η Σιωπή                                         16'                        The silence

         Στέλιος Πολυχρονάκης                                               Stelios Polihronakis

 

         Cheap Dayz                                    16'                        Cheap Dayz

         Βασίλης Κεχαγιάς                                                       Vassilis Kehayias

 

         Ο κούκος                                       14'                        The cuckoo clock

         Νίκος Βουτενιώτης                                                     Nikos Vouteniotis

 

         Πορεία                                            15'                        Course

         Σταύρος Παρχαρίδης                                                  Stavros Parxaridis

 

         Η απόλυτη στιγμή                          13'                        The absolute moment

         Λουίζος Ασλανίδης                                                    Louizos  Aslanidis

 

         My Dad                                           4'                         My Dad

         Γεωργία - Ζίνα Παπαδοπούλου                                  Geogia - Zina Papadopoulou

 

         12 Μαΐου                                         4'                         May 12

         Χριστίνα Χριστοφή                                                     Christina Christofi

 

         Μερσεντές                                     22'                        Mercedes

         Σίμος Κορεξενίδης                                                     Simos Korexenidis

 

 

Τετάρτη   3/11/2004

Μυθοπλασία

Ώρα Έναρξης 21.00

 

         Εν Λευκώ                                       23'                        White light

         Θανάσης Σαράντος                                                     Thanassis Sarantos

 

         Φευγαλέα χαμόγελα                       15'                        Furtive Smiles

         Δημήτρης Κανελλόπουλος                                         Dimitris Kanelopoulos

 

         Το σόλο                                          14'                        The solo

         Στέφανος Ποταμιάνος                                                 Stefanos Potamianos

 

         Τόσο κοντά… . μακριά μου           15'                        So close yet far from me

         Λυδία Κώνστα                                                            Lydia Konsta

 

         Μην πυροβολείς!                           15'                        Don't shoot!

         Κωνσταντίνος Μπλάθρας                                           Konstantinos Blathras

 

         Παππούς & Γιαγιά                          18'                        Wilderness within

         Βαγγέλης Μαδεράκης                                                 Vangelis Maderakis

 

 

Τετάρτη  3/11/2004

Διαγωνιστικό

Ώρα Έναρξης 23.00

 

         Κυριακή εννιά με εννιά                  15'                        Sunday from nine to nine

         Ιρίνα Μπόϊκο                                                               Irina Boiko

 

         0 + (Μηδέν Θετικό)                       25'                        0+ (Zero Positive)

         Άρης Μπαφαλούκας                                                   Aris Bafaloukas

 

         Ο Ντίνος o θυρωρός                      15'                        Dinos the janitor

         Κατερίνα Βυσσούλη                                                   Katerina Vyssouli

 

         Αναστασία                                      12'                        Anastasia

         Δημήτρης Αποστόλου                                                 Dimitris Apostolou

 

         Μπλάκ Αμούρ                                18'                        Black Love

         Βασίλης Γιάτσης                                                         Vassilis Yiatsis

 

         Στη σιωπή ακούγονται όλα            20'                        The sound beyond silence

         Σωκράτης Σπανός                                                       Socratis Spanos

 

 

Πέμπτη  4/11/2004

Jameson Film Award 

Ώρα Έναρξης 19.00

 

         Χωρίς φόβο                                     5'                         Fear less

         Therese Jacobsen                                                         Therese Jacobsen

         Νορβηγία                                                                    Norway

 

         Chamonix                                        13'                        Chamonix

         Valérie Mréjen                                                             Valérie Mréjen

         Γαλλία                                                                         France

 

         Η τραμπάλα του Ιβάν                     19'                        Ivan's See-Saw

         Dario Stegmayer                                                           Dario Stegmayer

         Ισπανία                                                                        Spain

 

         Κίτρινο                                             3'                        Yellow

         Ivan Rusev                                                                   Ivan Rusev

         Bουλγαρία                                                                   Boulgaria

 

         Το μπαστούνι                                 15'                        The Spade

         Jens Jonsson                                                                 Jens Jonsson

         Σουηδία                                                                       Sweden

 

         Skipper Straad                                35'                        Skipper Straad

         Ειρήνη Βαχλιώτη                                                         Irini Vachlioti

         Ελλάδα                                                                        Greece

 

 

Πέμπτη 4/11/2004

Βραβεία 2

Ώρα Έναρξης 21.00

 

         Ίριδες                                             13'                        Seeing Iris

         Αμαλία Γιαννίκου                                                       Amalia Giannikou

 

         Non - People                                  22'                        Non - People

         Έλενα Καραθανάση                                                    Elena Karathanasi

 

         Ο κούκος                                       14'                        The cuckoo clock

         Νίκος Βουτενιώτης                                                     Nikos Vouteniotis

 

         Μια μικρή ευκαιρία                        22'                        A little chance

         Ευτέρπη Χαραλαμπίδη                                                Efterpi Charalabidi

 

         Παππούς & Γιαγιά                          18'                        Wilderness within

         Βαγγέλης Μαδεράκης                                                 Vangelis Maderakis

 

 

Πέμπτη 4/11/2004

Βραβεία

Ώρα Έναρξης 23.00

 

         Χωρίς τίτλο                                    12'                        Untitled

         Ευθύμης Παππάς                                                        Efthimis Pappas

 

         Ο λυτρωτής μου                            15'                        My Redeemer

         Αθανάσιος Καρανικόλας                                            Athanasios Karanikolas

 

         Φευγαλέα χαμόγελα                       15'                        Furtive Smiles

         Δημήτρης Κανελλόπουλος                                         Dimitris Kanelopoulos

 

         Αγνά Νιάτα                                    15'                        Pure Youth

         Έκτορας Λυγίζος                                                        Ektoras Ligizos

 

         Πιλάλα                                           15'                        Pilala

         Θεόδωρος Παπαδουλάκης                                         Theodoros Papadoulakis

 

         Ευαίσθητα σημεία                           6'                         Tender

         Αργύρης Παπαδημητρόπουλος                                   Argiris Papadimitropoulos

 

         Χρόνος                                            3'                         Chronos

         Ιωακείμ Μυλωνάς                                                      Ioakim Milonas

 

         Μόνα Λίζα                                     14'                        Mona Liza

         Σωτήρης Δουνούκος                                                   Sotiris Dounoukos